“Немає більше Путіна”: Подоляк назвав візит Байдена до Києва “крапкою на політичному русі” дukmатора

ДУМКИ

Представник ОП каже, що нарешті всі зрозуміли “ущербність і нікчемність російського світу”.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що візит американського лідера Джо Байдена до Києва – це “крапка на політичному кар’єрному русі” диктатора РФ Володимира Путіна.

Таку думку представник ОП висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ.

За його словами, перебування Бадена в Україні зафіксувало кілька важливих меседжів. Зокрема керівник Білого дому демонстративно показав те, що “сьогодні є він глобальний гравець, Зеленський глобальний гравець і немає більше Путіна”.

Перше (що показав візит Байдена – Ред.) – демократія виграє, а не програє. Демократія не може собі дозволити програти авторитаризму примітивного російського спрямування. Друге – ми тут і ми з Києва не підемо. Київ – це вільне місто вільних людей, місто свободи. Третє – демократичний світ дасть все необхідне Україні, щоб вона виграла, а не програла, не зафіксувала якусь територію в обмін на мир, як це було 2014-го, а щоб Україна виграла цю війну”, – наголосив Подоляк.

Радник голови ОП наголошую, що нарешті всі зрозуміли “ущербність і нікчемність російського світу”. За словами Подоляка, “цей за світ абсолютно дегенеративний, нічого не дає для сучасної цивілізації, не має жодного значення для цієї цивілізації”.