Недільна mраrедія сколuхнула мережу: Пoтoнув маленький син олігарха, все сталося на очах у братика: «Вистачило хвилини»

УКРАЇНА

Недільга трагедія сколихнула весь інетрнет… Восьмирічні брати-близнюки вийшли погуляти по берегу річки в селі але на жаль прогулянка закінчилася трагедією для одного з них

Маленький хлопчик провалився під лід річки Нева. Загиблий хлопчик виявився сином мільярдера Станіслава Логунова. Про цю трагедію повідомив Телеграм-канал SHOT.

Восьмирічні брати-близнюки вийшли погуляти по берегу річки . З ними була 25-річна тітка, яка працює вчителькою в школі.

У якийсь момент хлопці побігли на лід, а тітка відволіклася лише на хвилину. Цієї хвилини вистачило, щоб сталася трагедія. Лід під одним з хлопчиків тріснув і дитину затягло під воду. Тітка обернулася на шум, але племінника вже не побачила.

Вона зрозуміла, що трапилася біда і побігла на лід, щоб врятувати хлопчика. В результаті дівчина також провалилася у воду, але втрималася і змогла вибратися на берег. Зараз тіло дитини шукають водолази.

Варто відзначити, що батько потонулого хлопчика Станіслав Логунов є бізнес-коучем і головою ради компанії «Мегамейд», яка займається проектуванням інженерних мереж. У 2019 році займав 213-е місце в рейтингу мільярдерів — його статки оцінювалися в 2,8 млрд.

Користувачі в мережі неоднозначно відреагуваи на цю трагедію і коментують