Навіщо відправляти москвичів, якщо є дешеві буряти. В росії опублікували “ціну” військових

СВІТ

У прямому сенсі в Російській Федерації виникла цінова правда вартості людей з різних регіонів. Виявляється, життя загиблих на війні москвичів за сімейними виплатами втричі більше, ніж бурятів.

За підрахунками, ціна загибелі жителів столичного регіону на війні була вдвічі більшою, ніж воїни, загиблими в Єкатеринбурзі, і втричі більшою, ніж бурятське населення. Місцева влада нерівномірно розподіляє оплату сім’ям, які отримують поховання

Крім призначених Путіним федеральних виплат сім’ям загиблих українців, кожна виплатила по 7,4 мільйона рублів. При цьому за це ще й заплатила обласна адміністрація. Вони по-різному оцінюють вартість проживання громадян: ціни відрізняються в три рази.

Для сімей загиблих воїнів у 39 регіонах (Буятський, Бєлгородський, Волгоградський, Іркутський, Омський, Воронезький, Сахалінський, Приморський краї та ін.) виділено 1 млн. рублів.

1 область, Свердловська, оцінила смерть солдата в 1,5 млн рублів.

8 регіонів (Краснодарський край, Башкирія, Татарстан, Архангельська, Брянська, Ленінградська, Нижегородська та Тульська області) оголосили, що виплачуватимуть по 2 млн руб.

7 регіонів (Володимирська, Московська, Новосибірська, Магаданська, Ставрополь , Тюменська область та Югра) розмір компенсації встановили на рівні 3 млн руб.

Також незрозуміло варіюються і виплати за поранення: у Петербурзі за тяжке поранення платять до 1 млн руб (тобто як за загибелі вихідцям з більшості регіонів), у Свердловській області – до 500 тис., в Іркутській – до 600 тис.

Чому життя та здоров’я оцінюється настільки по-різному, залежно від місця прописки, губернатори не пояснюють. З доходами бюджету чи середньодушовими доходами мешканців території це майже не корелює.

Наприклад, дохід Володимирської області 2022-го склав 78 млрд руб., але вона платить сім’ям загиблих втричі більше, ніж Свердловська, з доходом 331 млрд.