Настя з Дніпра, 23 річна дівчина, яка дивом вижила призналася: “Я стала популярною, хоч і не хотіла цього, майже кожен…

Без категорії

Дівчина з Дніпра, за порятунком якої спостерігала вся країна, розповіла подробиці трагедії.

У суботу, 14 січня, російська ракета знищила під’їзд дев’ятиповерхiвки в Дніпрі. Вже підтверджено загибель 20 мешканців, понад 70 людей поранені. Рятувальна операція триває, залишається невідомою доля ще понад 40 людей. Попередньо, ворожий удар зруйнував 72 квартири та понівечив ще понад 230.

Дівчина, яку дістали з 6 поверху зруйнованого в Дніпрі будинку, —23-річна Анастасія Швець. Лише кілька місяців тому вона втратила на війні свого коханого, а тепер залишилася без дому. Доля її батьків, які також у момент трагедії перебували в квартирі, не відома.

“Я не маю слів, в мене нема емоцій, я нічого не відчуваю окрім великої пустоти всередині. Я не жила, а існувала весь час, намагалась змиритися, що мого хороброго Влада, Фотіка для побратимів і Котика для мене більше немає…я відчувала, що він буде мене оберігати. Мене накрило дверима в ліжку, частина кухні в кімнаті, ванної, кухні, коридору і коморки (хз як “кладовка” на рідній буде) немає, там прірва і я бачу інші частину під’їзду, чужого під’їзду. Він зберіг, я майже ціла, незважаючи на рану на голові і голі обдерті ноги”, — написала Анастасія Швець у себе в Instagram.

Дівчина також емоційно розповіла про можливу долю своїх батьків та кота.

“Я не знаю де батьки. Кажуть, що бачили живими, я впевнена, що вони були на кухні, якої вже нема. Рятуватись я не хотіла, хотіла щоб знайшли батьків. Розумію, що Річарда вже нема. Він навряд чи вижив. Згадую дурні жарти батька сьогодні, як з мамою сьогодні фоткали цуценят. Їли мамин Удон. Я стала популярною, хоча і не хотіла цього, майже кожен паблік мене публікує. А я хочу до батьків. Мені боляче. Чи я існую взагалі?”, — додала врятована.

джерело