Наші зайшли! Радісна звістка – переможний ранок: ЗСУ боги віiйнu! Сльози щастя, переможемо!

Без категорії

Екс-командир полку “Азов”, майор ЗСУ Максим Жорін підтвердив успіхи у просуванні Третьої окремої штурмової бригади під Бахмутом. Українські сили закріплюються на відбитих у окупантів позиціях.

У своєму Telegram Жорін зазначив, що у противника досі залишається велика перевага за кількістю особового складу, боєприпасів та авіації. “Тим не менше, знаходимо слабкі місця в обороні, яку ворог намагається побудувати, і б’ємо туди”, – підкреслив військовий.

Тепер окупантів на цій ділянці фронту, за словами Жоріна, посилили завербованими зеками зі “Шторм z” у лавах регулярної армії. Хоча, додав “азовець”, перед захисниками переважно 57-ма бригада РФ.

Авіація росіян працює по кілька разів на день. Також окупанти продовжують перекидати нові резерви, щоб відбити позиції. Але умови на полі бою досі диктують ЗСУ.

Окрім цього українські захисники успішно винищують ворога та його техніку на цій ділянці фронту. Так нещодавно з’ясувалося, що бійці окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького за допомогою українського протитанкового ракетного комплексу “Стугна” знищили в районі Бахмута російську бойову машину піхоти.

“Українські військові з української “Стугни” знищили російську БМП-2 в районі Бахмута. Працює 4й Механізований батальйон Президентської бригади”, – йдеться у повідомленні пресслужби бригади.