Над Москвою помітили понад 200 дронів за добу

ЦІКАВО

Відтепер у столиці держави-агресорки та в Московській області заборонено запускати безпілотники, окрім тих, які працюють за рішеннями органів влади.

Лише упродовж однієї доби 2 травня до екстрених служб Москви надійшло 203 повідомлення про запуск безпілотників.

Про це повідомляє телеграм-канал Baza.

Жителі столиці держави-агресорки ​​все частіше звертаються до правоохоронних органів з приводу невідомих літальних апаратів. Ще у квітні екстрені служби фіксували близько ста таких звернень на день, тепер їхня кількість зросла вдвічі.

Після того, як у ніч проти 3 травня невідомі безпілотники вибухнули над Кремлем, мер Москви Сергій Собянін заборонив запускати дрони у столиці держави-агресорки, окрім тих, які працюють за рішеннями органів державної влади.

Одразу після мера російської столиці таке ж рішення ухвалив губернатор Московської області. Відтепер запуски безпілотників заборонені також у Підмосков’ї.

Раніше стало відомо, що біля підмосковного міста Коломна в лісі знайшли уламки безпілотника, на місця падіння якого з’явилася велика вирва.

Нагадаємо, у ніч проти 3 травня біля Кремля в Москві пролунали два потужні вибухи. Кому вигідна нічна “бавовна” в центрі столиці країни-агресорки та чи причетна до цього Україна, розбирався ТСН.ua.