На Закарпатті жінки не пустили працівників військомату у своє село, чоловіків своїх не віддамо

УКРАЇНА

В одному із сіл на Закарпатті стався інцидент з жінками і військоматом, який прихав в населений пунк для роздачі чоловікам повісток.

Жінок це дуже сильно обурило і вони не допустили працівників територіального комплектування до свої чоловіків. Ті в свою чергу викликали на підмогу полцію. Що було дальше дивіться у цьому відео:

Нагадаємо, чоловіки, віком від 18 до 60 років, які приїжджають на Закарпаття з інших областей, повинні прийти до центрів комплектування. Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За його словами, власники готелю чи інших помешкань, де їх заселяють, можуть самостійно вирішувати, чи поселяти чоловіків. Стати на військовий облік чоловіки мають протягом 24-х годин з часу прибуття на Закарпаття.

“В Україні триває війна. Є мобілізація. Ми на Закарпатті надаємо прихисток і максимально допомогаємо сім’ям, а чоловікам надаємо вибір — або повернутися до місць проживань і записатися там до територіальної оборони, або патрульні поліцейські будуть виявляти таких чоловіків і вручати їм бойові повістки. Якщо вони ухилятимуться, то за це передбачена кримінальна відповідальність”, — сказав Віктор Микита.