Україна вночі пережила ще одну aтaку: наші 3СУ збuлu аж 9 безпілотників: попередньо, це були “іранські мопеди”

Без категорії

Окупанти продовжують тероризувати мирне населення України. Упродовж ночі на 7 грудня ворог атакував нашу державу дронами-камікадзе “Шахід-136”.
На щастя, сили ППО спрацювали результативно. Відомо, що над Дніпропетровщиною вдалося збити 8 таких безпілотників, а ще один – над Житомирщиною. Тож вони успішно поповнили статистику втрат ворога у війні проти України.

Дронами намагалися атакувати Дніпро

Як зазначає глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, ніч в області була гарячою. Він зауважив, що окупанти атакували її як дронами-камікадзе, так і важкою артилерією й “Ураганами”.

Щодо безпілотників, то їх успішно приземлили військові з повітряного командування “Схід”. За словами Резніченка, їм вдалося збити усі вісім БпЛА, якими окупанти намагалися атакувати Дніпропетровську область. Глава ОВА зазначив, що попередньо мовиться про ті самі “Шахіди-136”.

Цієї ночі неспокійно було також на Житомирщині. Як зазначив глава ОВА Віталій Бунечко, під час повітряної тривоги окупанти намагалися атакувати область дроном типу “Шахід”. На щастя, силам ППО вдалося цей безпілотник збити.

Зауважимо, що у ранковому зведенні Генштабу поділилися статистикою знищених дронів-камікадзе. Згідно з нею, вдалося “приземлити” 14 ударних безпілотників типу “Шахід-136”. Крім того, один “Орлан-10” та ще 2 БпЛА, тип яких наразі уточнюють.

Чому стало менше атак “Шахідами”

  • Відразу ж обмовимося, що на це є ціла низка причин. Так, речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що у Росії було 1 750 “Шахідів”, понад 400 з яких ворог уже використав. Зауважимо, що з 13 вересня 300 таких дронів ЗСУ вдалося знищити.