На передову їх всіх! Ніна Матвієнко nоnала в nекельнuй сkандaл. Мeрeжa кunuть (ВІДЕО)

ЦІКАВО

Наталя Юсупова – волонтер, пише в своєму блозі, що вже не перший рік в мережі обговорюють «проповідь» народної артистки України Ніни Матвієнко в жанрі «русского мира». Все це робить вона в образі проповідниці, яка проклинає їх за те, що сини України йдуть на братовбивчу війну за Путіна, Порошенка, Ахметова і Коломойського.

Але шкода, що у Матвієнко так болить серце за дітей України, що вона ні разу не провідала солдат в госпіталі. Виходить, що вже девятий рік ми ховаємо українців, бачимо як вони страждають, але ще жодного разу не чули, що хтось скаржиться на те, що захищав свою землю і воював проти «братів», –

Alina Havriluk коментує: Стара дуреnа..відспівалася,вже.Ач,Украіна винна,а москалі-брати.Що,вона,меле?Хоч Тоня-патріотка…не слухаю,цю прuдуркувату,більше.

Иван Солоденко коментує: Я коли вперше дивився це інтерв’ю думав що в цеї жіночки немає розуму. Не голодна заїлася. Це було під обстрілами в 14 році.

lvn152 коментує: Відзомбована » народна» артистка ! Чи дурна, чи прикидається ? Так образити тих, хто поліг за Україну…

Роман Хіць коментує: Кажуть, якщо Бог наділяє людину якимось даром надзвичайно, то щось забирає в неї, тобто закони збереження ще ніхто не відміняв і відмінити не може! Так і тут! Дав Бог голос, так натомість забрав розум! Хіба наші хлопці пішли вбивати «братів» на їх територію?

Це тільки штрихи, а не повна картина діяльності «братів». Так що колись дуже шановна, а зараз малошановна Ніна Митрофанівна, якщо немає у вас знань і розуму, то не треба лізти куди не слід! І вважати за братів нащадків монголо-татар і угро-фінських племен може тільки безграмотна людина! Ось так то!

А ось те саме відео 2018 року через яке і досі кипить в українців