На передовій у Донецькій області заruнyв співробітник ОПУ Олексій Титаренко. Фото

Без категорії

У запеклих боях за Україну на Донеччині загинув Олексій Титаренко, співробітник Офісу президента на Банковій. Він обіймав посаду головного консультанта у Директораті з питань внутрішньої та гуманітарної політики.

Про це повідомив голова Офісу Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі. Чиновник висловив співчуття сім’ї загиблого захисника та колеги.

“Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв”, – наголосив Єрмак.

Герой залишився дружиною, яка працювала професором в Інституті філософії ім. Г. Сковороди. У ректораті також написали некролог з нагоди загибелі її чоловіка, висловивши співчуття та високу значущість кожного бійця, які не шкодує життя свого заради майбутнього вільної України.

Він загинув як Воїн і в нашій пам’яті залишиться Героєм. І особливо дивно в цей час читати міркування окремих теологів-філософів про “радість від смерті ворога”. Але любов і емпатія невіддільні від істини, і вбивча реальність істини – поріг, який не подолали багато сучасних інтелектуалів – це Чин, що втілює Правду. Дякую за Чин Олексію!”, – вказано у повідомленні.

На передовій у Донецькій області загинув співробітник ОПУ Олексій Титаренко. Фото

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна втратила 23-річного воїна ЗСУ Богдана Михалаки з Одеської області, який до повномасштабної війни був музикантом та професійно грав на скрипці. Молодий захисник зазнав тяжких поранень у боях з ворогом, від яких 6 травня помер у лікарні.