Митрополит Епіфаній: 3 гордістю, любов’ю, душевним трепетом і великою повагою вдягаю вишите облачення – як і мільйони українців..

ДУМКИ

3 гордістю, любов’ю, душевним трепетом і великою повагою вдягаю вишите облачення як і мільйони українців, де б вони не були. Вишиванка – це наше рідне, унікальне, сакральне. Це те, що нас єднає, згуртовує і вирізняє з-поміж інших народів.

У незліченні візерунки і поєднання кольорів вишиванок символічно вплетені історія, традиції і прагнення нашого народу. У вишитому вбранні по- особливому відчувається зв’язок з нашою славною і вистражданою історією, з нашим непростим сьогоденням, чіткіше постає відповідальність за майбутнє – з якими почуттями вдягатимуть вишиванки наступні покоління?

Білий, червоний, чорний базові – кольори традиційної вишиванки і нашого життя. Важливо, щоб «візерунок» ваших справ був красивим і яскравим, не суцільно чорним, щоби «вишиванка>>> життя радувала і надихала інших, слугувала взірцем для оформлення інших «вишиванок». Живіть, творіть і дійте – на славу Божу і на користь людям!