МИ ВИВЕЛИ ВСЕ! Надважке рішення влади – Данілов зізнався: на всю країну! Важливо знати!

Без категорії

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив в інтерв’ю іспанській газеті ABC, що російські окупанти під час однієї з атак вдарили по місцю, де збирали українські ракети. Частину виробництва з країни перенесли.

Однак подробиць про зброю власного виробництва Данілов не розповів, це конфіденційна інформація.

 “Це закрита програма, і ніхто вам не скаже, в якому вона стані. Що я можу сказати, так це те, що, на жаль, Росія вдарила по тому місцю, де збиралися ці ракети. Зараз ми перенесли частину виробництва з нашої країни”, — сказав він.

Водночас, як заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов в інтерв’ю іспанській газеті ABC, ЗСУ не будуть застосовувати тактичні ракети ATACMS для завдання ударів по території Росії.

“Ми не будемо використовувати їх (ракети ATACMS – ред.) на території Росії, у нас є угоди з цього питання з нашими партнерами”, – сказав Данилов.

Він зазначив, що ATACMS будуть застосовуватись виключно для захисту території України.

Також Секретар РНБО зізнався, що російські окупанти під час однієї з атак вдарили по місцю, де збирали українські ракети. Частину виробництва з країни перенесли.

“На жаль, Росія вдарила по тому місцю, де збиралися ці ракети. Зараз ми перенесли частину виробництва з нашої країни», — повідомив Данілов.

Останнім часом з’являлася неофіційна інформація, що США нададуть Україні ATACMS, але цього досі не підтвердила влада США. Вашингтон оприлюднив новий пакет військової допомоги, але не згадав в ньому про ATACMS.

За даними The Washington Post, адміністрація Байдена наближається до публічного оголошення про передачу ракет. Але передаватимуть модифікацію з касетною, а не унітарною фугасною боєголовкою.