МОСКВА ГОРUТЬ! Масована аmаkа: вuбухu повсюди – почалось немислиме. Кремль в ш0ці – kapма за Україну!

ЦІКАВО

Сьогодні вночі у вежу ділового центру «Москва-Сіті» влучив безпілотник. Про це повідомляють росЗМІ.

Відео “бавовни” в столиці країни-агресорки ви можете бачити на цьому відео.

В Москві кажуть, що близько 3:00 мешканців довколишніх будинків розбудив звук вибуху, а на вулиці з’явився дим. У будівлі спрацювала сигналізація, триває евакуація. На місці велика кількість автомобілів екстрених служб.

Крім того, пропагандистами повідомляється, що російська ППО нібито “збила” кілька безпілотників у Підмосков’ї – в районі Одинцово та Красногорська. Звуки вибухів підтверджують жителі Нової Москви, Красногорського та Одинцівського районів.

Російське агентство ТАСС з посиланням на екстрені служби повідомило, що в Підмосков’ї була масова атака дронів. Результати уточнюються.

Також агентство підтверджує інформацію про вибух, який стався у будівлі “IQ-кварталу”, розташованого в “Москва-Сіті”. “В результаті вибуху на рівні 5-6 поверху 50-поверхової будівлі на Пресненській набережній, поблизу вибиті вікна від вибуху”, – цитує представника екстрених служб агентство.

Постраждалих поки що немає.

Водночас за даними російського опозиційного телеграм-каналу ASTRA, у вежі, яку атакував безпілотник у «Москва-сіті», розміщено відразу три російські міністерства — Мінекономрозвитку, Мінпромторг, Мінцифри.

Введено тимчасове обмеження на перебування будь-яких повітряних суден у Московській повітряній зоні. Аеропорт Внуково закритий на виліт та приліт, рейси перенаправляються в інші аеропорти.

О 5.22 опублікувало свій звіт черговий брехливий звіт Міноборони РФ. Вони вже традиційно брешуть, що «паніки нема».

Що ж, тоді чекаємо нової «бавовни» в РФ.