Моpnіх з nередка жоsтко до Повоpознюка: Тu хочеш фільм з Горбуновuм зняти? Я тобі pекомендую “Вaнmаж 200” npо себe знятu ВІДЕО

ВІЙНА

Військовослужбовець морської піхоти сил оборони із позивним Олег Одеса опублікував у TikТok реакцію на проєкт зйомок за бюджетні гроші серіалу “СМТ Інгулець”, прототипом одного із персонажів якого став власник ФК “Інгулець”, аграрій Олександр Поворознюк.

Він звернувся до засновника продюсерської компанії ТОВ “Прототип продакшн”, яка виграла тендер на 33 млн грн. Ним є телеведучий Юрій Горбунов.

“Одеса” запропонував йому приїхати на передову і зняти фільм про українських захисників, які на це справді заслуговують.

“Вам не пора фільм зняти про простих пацанів на передовій? Не потрібні мільйони…” – говорить він.

Боєць розповів, що чекає Горбунова на позиціях і готовий організувати йому локації для виробництва фільму під Соледаром, Вугледаром, Кремінною, Бахмутом і в інших гарячих точках боротьби з російськими окупантами.

“Хочеш стимул? Приїдь, побудь у бліндажах, в окопах… А ракурс – дивлячись, яка міна летітиме: 120 мм, шрапнель чи танк буде їб…шити по тобі. Якщо виживеш – респект”, – каже військовий телевізійнику.

Звертаючись до Поворознюка, боєць зазначив, що вони, певно, одного віку, але він “узяв автомат” і пішов на фронт, а бізнесмен у соціальних мережах лише розповідає, як воювати.

“Я втрачаю пацанів, а ви фільми знімаєте, бл…ть. Я до тебе, Поворознюк, звертаюся: ти хочеш фільм про себе зняти? Я тобі рекомендую фільм “Вантаж 200″ про себе зняти”, – підсумував боєць.

Опублікований три дні тому ролик набрав уже понад 200 тис. переглядів.

Увага! У ВІДЕО міститься ненормативна лексика!

@user2443860049451

♬ оригинальный звук – 🇺🇦Слава ЗСУМорськаПехота🇺🇦

Джерело