Місяць не дожив до дня народження: у бoяx за Україну заruнув 22-річний захисник із Вінниччини. Фото

Без категорії

У боях за Україну загинув 22-річний захисник із Вінниччини Іван Жабрицький. Герой віддав своє життя за незалежність біля населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Про це повідомили у Тульчинській райдержадміністрації. “Янголом неба став Жабрицький Іван Миколайович, 19 липня 2001 року народження, житель села Клебань Тульчинської громади”, – йдеться у повідомленні.

Жабрицький був навідником гранатометника взводу (АГС-17) 1 батальйону оперативного призначення. Він взяв до рук зброю, щоб боронити рідну землю, вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі.

Примітно, що захисник України загинув рівно за місяць до свого дня народження – 19 червня.

Місяць не дожив до дня народження: у боях за Україну загинув 22-річний захисник із Вінниччини. Фото

Нагадаємо, захищаючи Україну від російської агресії, на фронті загинув воїн ЗСУ Назар Матляк із міста Борщів Тернопільської області. На війну він пішов із перших днів добровольцем, під час служби був нагороджений орденом “За мужність”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна у війні з Росією війні втратила ще одного свого героя. У боях за свободу та незалежність нашої країни загинув рівненський воїн-блогер “Дідусік” Віктор Суходольський. Лише три дні тому Герой отримав високу нагороду – медаль “За хоробрість у бою”.