Мене в будuнку трусuло, як коробку з цукеркамu, – українка, яка nережuла зеmлетрус у Туреччuні розnовіла деталі

СВІТ

Зранку 6 лютого Туреччину сколихнув потужний землетрус. Наслідки стихії – трагічні, за останніми даними відомо про смерть понад 4 тисяч осіб. Передбачають, що кількість жертв може збільшитися у 8 разів.

Журналісти ВВС News Україна поспілкувалися з українкою на ім’я Марія, яка живе у турецькому місті Газіантеп, що стало одним з епіцентрів землетрусу. Її будинок вцілів, але у квартирі є декілька тріщин. Хоча кадри з самого міста просто вражають, руйнувань зазнали сотні будівель.

Чи є серед жертв українці

Наразі в українському МЗС ще не можуть назвати кількість постраждалих українців і чи вони є. Зараз триває розбір завалів та ідентифікація загиблих.

Дмитро Кулеба заявив, що взяв під особистий контроль питання надання допомоги українцям. Проте, за даними співрозмовників ВВС на місці, у цих місцях живе немало громадян України.

Подумала, що це обстріли

Марія мешкає та працює в Газіантепі. Вона прокинулася о 6 лютого 4 ранку від того, що “квартира ходить ходуном

“На секунду в мене був флешбек, що я в Україні й це обстріли. Буквально за секунду я зрозуміла, що це землетрус”, – розповіла вона.

Марія схопила взуття та куртку і розбудила своїх сусідів з цокольного поверху. Разом з ними на вулицю вибігали люди з прилеглих будинків.