Масове отруєння російських окупантів на Запорізькому фронті: Міноборони РФ годує свої солдат помиями

УКРАЇНА

У окупаційного угруповання ЗС РФ, яке орудує на Запорізькому напрямку, трапилася неприємність. Там зафіксовано масовий випадок отруєння російських військових.

Міноборони РФ вже заявило про нібито застосування “хімічної зброї”. Звинувачення на адресу України російське міністерство опублікувало 20 серпня на своєму офіційному каналі Telegram. За його даними, інцидент нібито трапився в окупованому місті Василівка Запорізької області.

Група російських окупантів була госпіталізована із симптомами отруєння ботулотоксином. Про кількість захворілих окупантів та їх стан Міноборони РФ промовчало. Натомість воно заявило про нібито “штучне походження” отрути і звинуватило владу України в “хімічній атаці”. Оборонне відомство РФ також заявило про причетність Києва до отруєння “бойовими отруйними речовинами” херсонського зрадника-гауляйтера Володимира Сальдо. Росіяни навіть погрожують направити отримані ними “докази” до ОЗХО.

Україна поки що ніяк не відреагувала на російські звинувачення. Зазначимо, що ботулотоксин – білковий нейротоксин, який виробляють бактерії Clostridium botulinum. Це одна з найотруйніших речовин у світі. Його потрапляння в організм викликає сильне токсичне ураження, яке називається ботулізмом.

Примітно, що ботулізм можна отримати, покуштувавши не надто якісні продукти. Бактерія Clostridium botulinum мешкає у різних консервах, солоних, копчених, в’ялених м’ясних продуктах та рибі. Не виключено, що російські окупанти масово отруїлися, скуштувавши консерви зі свого сухпайка. ЗСУ за останні півроку неодноразово захоплювали як трофеї російську їжу, яка прострочена на роки.