Маршрутчuку, якuй образuв військового мuттєво прuлетіла “отвєтка”! Отрuмав те, на що заслужuв

ДУМКИ

Нещодавно у Сарнах Рівненської області нахабний водій своїм хамством довів до сліз військового, який їхав додому після другого поранення. В мережі розгорівся скандал, після якого нахабу знайшли та вручили йому повістку. Також в ОВА настійливо порекомендували перевізнику звільнити цього працівника, пише “Obozrevatel

Скандальний випадок стався у маршрутці “Селець – Дубровиця – Рівне” 26 квітня. Про нього у Facebook повідомила очевидиця інциденту Людмила Главацька.

За її словами, військовий зайшов в автобус із двома пакетами та рюкзаком за спиною. Через те, що руки були зайняті, він попросив водія дозволити пройти всередину, зазначивши, що гроші передасть уже з місця.

На що йому водій грубо відповів: “Ні, давай зараз, я вам не довіряю”.

“Військовий, тихенько поставив свої пакети, зняв рюкзак, дістав гроші, заплатив і тихенько сів на задніх місцях у маршрутці. Привернули увагу сльози, які бігли у захисника по щоках майже без перестанку аж до Дубровиці”, – розповіла очевидиця.

За її словами, коли пасажири маршрутки почали розмову із захисником, він розповів, що їде додому після другого поранення.

“Йому було тяжко крізь сльози щось говорити і розповідати, але йому було дуже боляче не від ран, а від образливого приниження. Він тільки сказав: як так нам не довіряти, ми ж віддаємо своє життя, мої хлопці ще там у пеклі, а він нам не довіряє”, – розповіла Людмила.

Виходячи з маршрутки, військовий таки підійшов до водія і сказав :”Мені не образливо за себе, але, може, ти трошки ввічливіше стався до військових”.

На що знову отримав чергову порцію хамства: “Ти мені не тикай, бо зараз як тикну”.

На цю публікацію миттєво відгукнулись користувачі. Їх обурила така поведінка чоловіка, і вони вимагали покарати його.

Історія отримала продовження. На розголос у мережі звернули увагу керівництво ОВА та у військкоматі.

Представники центру комплектування знайшли хамовитого водія та вручили йому повістку. Як зазначила у коментарі “Суспільному” речниця центру Тетяна Камерістова, чоловік пройде медкомісію, за підсумками якої вирішуватимуть, чи можна його мобілізувати в Збройні сили.

Відреагували на скандал і в ОВА. Начальник обласного департаменту інфраструктури Федір Мисюра, який також перебуває у лавах ЗСУ, зазначив, що в обласній військовій адміністрації перевізнику рекомендували звільнити цього водія.

“Ми дійшли висновку, що цього водія безапеляційно мають звільнити. У нього репутація не з найкращих. Перевізникам характеристику з даними та рекомендаціями не допускати його до роботи теж надано”, – зазначив Мисюра в коментарі “Суспільному”.

На Рівненщині водій маршрутки образив військового, який їхав додому після другого поранення: розгорівся скандал

Джерело