Мама з батьком рuдають гіркuмu сльозамu…3-ох річну крихітку дістали з-під завалів ще живою, але вона поmерла у кареті швидкої. Відео

Без категорії

Загарбники вдарили по житловому кварталу Слов’янська в Донецькій області, через що постраждало та загинуло чимало невинних людей. Серед них – дворічний хлопчик.

У п’ятницю, 14 квітня, у другій половині дня ворог атакував Донеччину, зокрема, Слов’янськ. Під завалами опинились люди, у тому числі дитина. Її через певний час вдалось дістати з-під руїн одного з будинків, однак довго вона не прожила.

Оновлення по Слов’янську станом на 22:00

Загинуло 8 людей, поранено 21.

Серед вбитих – дворічний хлопчик. Його дістали з-під уламків живим, за лічені хвилини відправили на «швидкій» у лікарню, але він не вижив.

Під руїнами можуть залишатися ще 6 людей, серед них – тато загиблого малюка. Рятувальні роботи тривають.

З-під завалів врятовано двох людей, зокрема дівчинку-підлітка. На жаль, її батько – серед загиблих.

Встановлено, що росіяни вдарили по місту 7 ракетами.

Загинула в кареті швидкої

Про те, що живу дитину дістали з-під завалів, повідомила Дарія Зарівна близько 19:09. Вона є радницею з питань комунікацій глави Офісу Президента.

Уже о 19:29 посадовиця зі сумом констатувала, що дитина померла. Медики надавали їй усю необхідну допомогу.

На жаль, дитина померла в машині швидкої допомоги…
– йдеться в повідомленні.

Водночас в Національній поліції України повідомили, що станом на 18:30, 14 квітня було відомо про 5 загиблих та 17 поранених. Окрім того, цей теракт стався близько 16:00. Ворог здійснив атаку за допомогою ракет С-300.

Зверніть увагу! Журналісти Суспільного з посиланням на ДСНС у Донецькій області уточнили, що ця померла дитина 2020 року народження.

Згодом в Офісі Генерального прокурора заакцентували, що серед поранених – 14-річна дівчина-підліток. Разом з тим було розпочало слідство за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу. У ній йдеться про порушення законів та норм війни.