Людина сталевого духу: рятуючи побратимів, під Бахмутом заruнув Анатолій “Вapвaр” Тегза. Фото

Без категорії

У боротьбі за українську державу 14 липня загинув військовослужбовець Анатолій Тегза з позивним “Варвар”. Житель Ужгорода пішов на війну добровольцем, поліг як Герой на полі бою під Бахмутом.

Життя захисника обірвалося під час артобстрілу, коли він рятував своїх поранених побратимів і бійців суміжного підрозділу. Про втрату повідомили його рідні та близькі (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“Воїн, Герой, людина сталевого духу Анатолій Тегза. Немає слів, аби описати біль і розпач. Тримай небо, брате! Бо валиться на голови. Спи спокійно, моя гордість, мій орієнтир. Не пробачу”, – написала Лідія Мигалега.

Брат загиблого бійця Богдан уточнив, що під час проведення контрнаступальної операції в районі Бахмута підрозділ “Варвара” потрапив під ворожий артилерійський обстріл. Врятувавши своїх побратимів, які отримали поранення, Анатолій пішов допомагати пораненим бійцям із іншого підрозділу – бо по-іншому він не міг – та, на жаль, живим не повернувся.

“Земля тобі пухом! Герої не вмирають! Тримай небо, брате!” – додав він.

Людина сталевого духу: рятуючи побратимів, під Бахмутом загинув Анатолій "Варвар" Тегза. Фото

Дядько захисника розповів, що його племінник пішов на війну добровольцем. Він завжди був спокійним, виваженим, хоробрим і відважним, професійним воїном.

“Завжди був перший, завжди намагався зробити все по максимуму, ніколи не піарився і тихо робив свою роботу. Ти зробив все, що міг, і здобув вічне життя в бою. Спочивай з миром… Честь”, – написав Іван Тегза.

Військовий Павло Молдован зазначив, що саме на таких мужніх воїнах, як “Варвар”, тримається українська армія.

“Ми не були знайомі до війни, зустрілися в армії і на війні. Сміливий, розумний, завжди готовий прийти на допомогу… Востаннє бачив Толю в Крамі, поговорили, він був заряджений йти туди, де нам дали пи*ди, він знав, що там пекло. Земля тобі пухом, побратиме”, – підкреслив він.

Людина сталевого духу: рятуючи побратимів, під Бахмутом загинув Анатолій "Варвар" Тегза. Фото