Кримський міст був повністю nаралізованuй через раkеmнy аmаky. Відео

Без категорії

Рух на Кримському мосту 9 липня повністю перекритий. Окупаційна влада пояснює це спробою України вдарити по ньому ракетою в районі Керчі.

Про це повідомляють російські пропагандисти, пише NEXTA Live. При цьому гауляйтер тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов запевняє, що ракету нібито збили російські ППО, тим часом у мережі з’явилися відео з окупованого півострова.

“Рух Кримським мостом тимчасово зупинено в обидві сторони. За інформацією російських Telegram-каналів, це пов’язано зі спробою ЗСУ атакувати його частину в районі Керчі”, – повідомляє паблік.

Призначений Москвою гауляйтер Криму Сергій Аксьонов звично поспішив розхвалити російську ППО та запевнити, що ракету, якою Україна нібито намагалася поцілити по півострову, було успішно перехоплено.

“У районі Керчі силами ППО збита крилата ракета. Пошкоджень і постраждалих немає. Прошу всіх зберігати спокій та довіряти лише перевіреним джерелам інформації”, – написав колаборант о 12:16.

Кримський міст був повністю паралізований через ракетну атаку. Відео

Однак вже після заяви Аксьонова у мережі повідомили про перекриття руху через Керченський міст та почали з’являтися цікаві відео.

Близько 13:20 російські окупанти та колаборанти почали заявляти про відновлення автомобільного та залізничного сполучення по Кримському мосту. З відповідними заявами виступили так званий “міністр транстпорту” в окупаційному кримському “уряді” Микола Лукашенко та “радник голови уряду” Аксьонова, зрадник Олег Крючков для більшої переконливості зробив це двічі.

Кримський міст був повністю паралізований через ракетну атаку. Відео
Кримський міст був повністю паралізований через ракетну атаку. Відео

Новина доповнюється