Крuмськuй міст НА ДН0! Amaka зa amakoю: kонmpольнuй залn – nлан 3СУ в дії, кoтeл для вороrа – не втeчyть

Без категорії

Після того, як Збройні сили України наблизяться до кордонів Криму, розпочнуться удари по військовим об’єктам тимчасово окупованого півострова.

Одними з перших об’єктів буде зруйновано Кримський міст, базу Збройних сил Російської Федерації та Чорноморський флот.

Про це заявив колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович.

“Я скажу вам як військовий, що буде. Все свято розпочнеться, коли ми вийдемо на межі Криму. Почнеться воно з Кримського мосту, щоб було веселіше, а потім розпочнеться обробка стратегічних складів, аеродромів, військових баз та заводів, які відносяться до підтримки боєздатності російського угруповання. І по флоту почнуть працювати”, – зазначив Арестович.

За його словами, удари будуть наноситись щотижня, на прикладі того, що було зафіксовано на аеродромі в Євпаторії минулого року. Такі заходи будуть тривати до того часу, поки на території півострова не з’являться українські військові.

Арестович порадив росіянам, які переїхали до Криму під час окупації, розглянути можливість повернення назад. А тим, хто не хоче розлучатися з курортами, варто вже зараз морально налаштовуватись.

“У дуже короткі строки вам це знадобиться. Я б уже пакував валізи, поки Кримський міст цілий”, – сказав колишній радник ОП.

Нагадаємо, нещодавно у Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили, що армія збирається звільнити захоплений Росією Крим. За даними розвідників, на півострові серйозно змінилися настрої. Після злочинів російських окупантів в Україні свою політичну позицію поміняли навіть ті, хто підтримував режим Путіна.