“Кожен у світі має поважати інші нації”: Зеленський потужно виступив у Xіpoсімі

ДУМКИ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що р0сійське повномасштабне вторгнення має стати останнім проявом агресії у світі. За словами глави держави, зупинивши р0сійські 3агарбницькі амбіції, весь цивілізований світ паралізує інших потенційних агрес0рів.

Також Зеленський зазначив, що українська формула миру передбачає не лише поразку РФ, а й безпеку в усьому світі. Про це президент заявив під час звернення до народу Японії у Хіросімі). obozrevatel.com

Глава держави наголосив, що за всю свою історію людство втратило дуже багато життів у війнах. Тому майбутнє людства має бути без вій*ни.

“Я вірю, що війні немає місця у світі. Людство пройшло дуже довгий шлях і втратило багато життів у кривавих протистояннях. Смерть падала з неба, смерть приходила з моря, радіація несла смерть, люди несли смерть один одному. Хтось каже, що історію людства неможливо уявити без вій*ни, а ми говоримо, що історія людства має бути без вій*ни”, – зазначив Зеленський.

Також президент висловив упевненість, що завдавши поразки країні-тер0ристу p00сії, Україна паралізує амбіції інших агресорів у всьому світі.

Зеленський додав, що Україна пропонує таку формулу миру, яка дозволить зробити РФ останнім агрес0ром. Окремо президент згадав необхідність дотримання ядерної безпеки, зазначивши, що жителі Хіросіми у ХХ столітті відчули на собі, що таке ядерна зброя.

“Зупинивши російські загарбницькі амбіції та відновивши порушену p0сією безпеку, ми дамо світу один додатковий результат – ми паралізуємо інших потенційних агрес0рів. Коли кожен, хто хоче війни, побачить, наскільки світ об’єднаний і рішучий, не буде сенсу навіть розпочинати вій*ну. Досі у світі не було такої формули, яка б могла зупиняти агрес0ра. Україна пропонує її. Україна пропонує світові порятунок від вій*ни – для цього потрібно об’єднатися і зробити p0сію останнім агрес0ром, щоб після поразки її вторгнення в Україну панував лише мир”, – заявив президент.

Зеленський додав, що люди у всьому світі різні, але всі однаково хочуть жити у мирі та безпеці. Глава української держави заявив, що майбутні покоління мають бачити війну виключно у музеях. А для цього необхідно, щоб кожен поважав інші нації та визнавав державні кордони.

“Ми – люди, маємо різні культури, різні погляди, різні національні прапори, але ми однаково хочемо безпеки для себе, своїх дітей, своїх онуків. Наші життя однаково згоряють у попіл, якщо, не дай Боже, приходить вій*на. Кожен у світі повинен робити все, щоб від вій*ни залишилися лише тіні на камені історії, щоб це можна було побачити лише у музеї. Кожен у світі має шанувати інші нації. Кожен у світі має визнавати державні кордони. Кожен у світі має захищати справедливість. Кожен у світі має дбати про життя та сприймати світ своїм обов’язком”, – наголосив Зеленський.