Колонu пpорвалuсь в місто! Наказ Генштабу – kонmрyдар ЗСУ: план Залужного в дії? Всі в паcmці!

Без категорії

Російські окупанти намагаються укріпити позиції на Запорізькому напрямку. Загарбники продовжують створювати свої лінії оборони. Зокрема окупанти будують укріплення прямо на пляжах тимчасово окупованого Криму.

Про це на ютуб-каналі розповів військовий експерт Олега Жданова.

Також загарбники активно риють траншеї в окупованій частині Запорізької області.

“Росіяни перекопали б увесь степ, якби могли, і перегородили б оборонними спорудами. Вони стягують туди все, що можна”, – сказав військовий експерт.

Також, за словами Жданова, місцеві мешканці часто помічають колони ворожої техніки. Одна з таких рухалася з Новоазовська у напрямку Запоріжжя.

Окрім того, представники військово-цивільних адміністрацій Запорізької області, зокрема Мелітополя, заявляли про те, що у цих колонах росіяни перевозять доволі нову техніку.

Я подивився одне з таких відео, яке знімалося під час проїзду колони через Мелітополь. Трали в основному були завантажені мотолигами. Такі машини використовуються як засоби пересування, але не як бойова одиниця,
– сказав Жданов.

Військовий експерт зазначив, що Росія, без сумніву, перекидає техніку на Запорізький напрямок. Але наразі немає підтвердження того, що це саме бойові машини.

Жданов переконаний, що російські загарбники розгорнули таку активність у Запорізькій області через те, що бояться контрнаступу Збройних Сил України.

Складається враження, що навіть десь у Папуа-Новій Гвінеї вже всі знають, що ЗСУ готуються до наступу на Півдні України. Найімовірніше, це будуть Запорізька та Херсонська області. Всі це обговорюють, і Росія теж до цього готується, – зазначив військовий експерт.

Жданов уточнив, що те, що контрнаступальні дії ЗСУ розпочнуться саме на цих напрямках, підказує логіка. Однак, звісно, як вчинить Генштаб ЗСУ, точно ніхто не знає.

Окупаційна армія ж панічно боїться атак з боку українських військових. Тому загарбники намагаються активно латати дірки у своїй “обороні”.

Зараз все зосереджено довкола Бахмута на Донеччині, туди ворог кинув всі сили. Однак ці крихти військ, які ще лишилися, окупанти намагаються стягувати на Запорізький напрямок. А також на Луганський – туди перекидають дивізію з Білорусі, – розповів Жданов.

Військовий експерт зауважив, що дивізія, яку окупанти перекидають на Луганщину, дуже дивна.

Адже ворожий підрозділ чомусь налічує лише 5 тисяч військових. Хоча загалом мотострілецька дивізія складається з 10 – 12 тисяч особового складу.

Можливо, у росіян така укомплектованість дивізій через нестачу особового складу та проблеми з технікою, – припустив Жданов.

Він додав, що дуже схожа картина спостерігалася під час Другої світової війни.

“Тоді у полку замість 1,5 – 2 тисяч людей було 500 – 700 солдатів. Але це у радянській армії вважалося полком”, – сказав військовий експерт.

Інформацію про значну нестачу особового складу серед окупантів повідомляють і в Генштабі ЗС України. За інформацією відомтсва, противник щодня зазнає значних втрат в особовому складі, тому не припиняє вживати заходів щодо їх поповнення. Нещодавно, у тимчасово окупованому Донецьку, військові комісаріати отримали вказівку щодо уточнення персональних облікових даних офіцерів запасу віком до 65 років включно. А також солдатів, сержантів та прапорщиків запасу віком до 50 років.

У готелі «Донбас» міста Кадіївка тимчасово окупованої Луганської області працює військово-лікарська комісія. Робота ВЛК направлена на визнання придатними поранених військовослужбовців 2 армійського корпусу російських окупаційних військ, для подальшого їх повернення до строю. Таким чином російське військове керівництво намагається оперативно відновлювати свої підрозділи.