Коля Серга різко вuсловuвся nро Влада Яму, якuй nід час війнu nоїхав у США: “Він – м*дак”

Без категорії

Також артист прокоментував поведінку Потапа.Співак і військовослужбовець Коля Серга висловився про українських артистів, які неприємно приголомшили його під час війни.Так, зірка “Орла та решки” розкритикував хореографа Влада Яму, який зараз перебуває у Сполучених Штатах разом із родиною. Серга заявив, що вважає його “м*даком”, адже він показує поганий приклад своїй аудиторії.

“Я ніколи не слідкував за Владом Ямою, щоб сказати, що він саме мене приголомшив. Але він дурень. Навіть не дурень, а м*удак. Він впливає на аудиторію. Це так”, – сказав Серга в інтерв’ю “їPash”.

Влад Яма / © instagram.com/vladyama_official
Влад Яма / Фото: instagram.com/vladyama_official
Також співав висловився і про виконавця та продюсера Потапа, який на початку війни також перебував за кордоном. Серга вважає поведінку свого колеги неприйнятною і вважає, що за нею стоять матеріальні потреби.“Потап завжди був попсовим виконавцем, який завжди працював за гроші. Матеріально заточена людина. Це означає, коли вона матеріально заточена, її можна налякати. Зазвичай жертовність у таких людях не дуже розвинена. Неприємно було. Напевно, якби він залишився і пішов у військо, то здивував би”, – сказав Серга.
Потап / © instagram.com/realpotap
Потап / Фото: instagram.com/realpotap