“Хочу на фронт, на передову”: Потап розповів, як рвався з Іспанії в Україну (ВІДЕО)

ДУМКИ

Репер і продюсер Потап заявив, що планував повернутися в Україну з Іспанії, де музикант перебував з початку війни, і відправитися на фронт.

Легендарний український реп-музикант і продюсер Олексій Потапенко заявив, що спочатку планував повернутися в Україну з Іспанії і відправитися на фронти україно-російської війни. Однак потім вирішив наслідувати пораду свого батька і заочно записатися в територіальну оборону, розповів Потап в ексклюзивному інтерв’ю проекту ЖВЛ каналу 1+1.

“Я сказав батькові:”Хочу їхати, хочу на фронт, на передову”. А він каже: “У терроборону запишись для початку”. Я кажу: “Запиши мене в терроборону”. Так я заочно записався в терроборону. І я вирішив, що робитиму Далі – далі те, що вмію. Доносити інформацію про Україну”, – поділився продюсер.

Потім Потап вирішив, що буде продовжувати працювати на культурному та інформаційному фронті на користь України в різних куточках світу ‒ незважаючи на хейт від українців. Він організовував і брав участь у благодійних концертах, активно поширював в соцмережах (де у нього більше 2 млн фоловерів), правду про злочини російських окупантів і брехню російських пропагандистів, а також допомагав ЗСУ фінансово.