Хочете правду, що насправді робиться в Бахмуті!? ЗСУ поклали там майже всіх мобіkів: боєць із Нацгвардії розповів про бoї за Бахмут та підкріплення ворога

Без категорії

Російське командування замінює під Бахмутом “вагнерівців” російськими військовослужбовцями, як повідомив боєць Нацгвардії батальйону “Свобода” Володимир Назаренко.

Однією з найгарячіших точок на карті Донбасу є Бахмут, бої за який ведуться із серпня 2022 року. І якщо на початку на позиції ЗСУ кидали “вагнерівців”, то зараз українських захисників штурмують уже військовослужбовці ЗС РФ. Окупанти намагаються встановити свій контроль над трасою, яка веде до Костянтинівки, щоб таким чином відрізати захисників Бахмута від постачання. Про це і не лише розповів в інтерв’ю  УНІАН боєць Нацгвардії із батальйону “Свобода” Володимир Назаренко.

За його словами, у місті справжнісіньке пекло, а ворог атакує позиції ЗСУ щодня. Останнім часом “вагнерівців” на передовій замінюють російські десантники. Як повідомив Назаренко, ворог зазнає великих втрат, а “вагнерівці”, які брали участь у штурмі міста, практично повністю ліквідовано.

Російські десантники також почали зазнавати перших втрат, причому не тільки в живій силі, а й у бронетехніці. Окупанти щодня штурмують не лише сам Бахмут, а й Авдіївку з Вугледаром. Через інтенсивність боїв за Бахмут окупанти все частіше вдаються до послуг своїх бойових вертольотів та літаків.