Історичний день! Сьогодні 3СУ nроpвалu nершу лінію обоpонu pоsіян: експерт озвучuв подpобиці ВІДЕО

Без категорії

ЗСУ проpвали першу лінію обоpони pосіян: експерт озвучив подpобиці ВІДЕО

Збройні сили України на деяких напрямках прорвали першу лінію оборони російських окупантів.

“Запорізька область. Ми зараз спостерігаємо прорив смуги забезпечення, прорив поступальний і досить вивірений.

На деяких напрямках ми вже бачимо вихід Сил оборони України до другої лінії оборони, до основної лінії оборони російських окупантів”, – зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

Також експерт прокоментував успіхи ЗСУ в Бахмуті:

“Цікавий також плацдарм Бахмута тим, що ми зараз з новою інтенсивністю, з новою силою стали обвалювати їхні фланги і не тільки.

Те, що зараз розвивається в районі Бахмута, – це не тільки північно-західний і південно-західний сектори, це ще й саме місто.

У самому місті також почалися цікаві дії з боку Сил оборони України, які почали повертати під свій контроль ті чи інші позиції… Тенденція дуже позитивна”.

Крім того, Коваленко торкнувся теми боїв у районі Кремінної, Лиману, Сватова й Куп’янська:

“Ці напрямки росіянами використовувалися для того, щоб відвернути нашу увагу і відтягнути частину ресурсів від Південного, Запорізького і Донецького плацдармів. Це їм не вдалося, тому що Генеральний штаб ЗСУ вже давно підготував всі позиції для оборони саме на цій ділянці…

Безумовно складно, безумовно там дуже серйозний натиск, але вони наступають з відкритих позицій, добре нам відомих. У той час як Сили оборони України облаштували практично всі лінії оборони у закритих позиціях, і росіянам зараз навіть імітувати наступ досить-таки непросто.

Вони просто витрачають свій ресурс, який у них був накопичений ще з кінця 22 року на цій ділянці”.