Гурт “Антитіла” дасть концерт у Криму

ДУМКИ

Колектив анонсував виступ у Ялті.

Український гурт “Антитіла” спантеличив та, водночас, потішив шанувальників неочікуваною новиною.

Так, колектив анонсував концерт у Криму, в місті Ялта. Музиканти вже відкрили продаж квитків на перше велике стадіонне шоу в Ялті, яке відбудеться 23 серпня 2024 року на стадіоні “Авангард”.

“Антитіла”. Ялта. Літо 2024! Так, вам не здалося. “Антитіла” оголошують концерт у Криму. В українському Криму. Ми відкриваємо передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті. 23 серпня 2024 року, стадіон “Авангард”. Від першого дня російського вторгнення, взявши до рук зброю і перебуваючи на передовій, ми жодної секунди не сумнівалися у перемозі України. Ми завжди знали, настане день і ЗСУ повернуть контроль над Кримськими степами, Аюдагом, мисом Фіолент, Генуезькою фортецею та Ластівчиним гніздом (або просто Кримом). І ми обов’язково усі приїдемо туди з нашими коханими, дітьми та друзями”, – йдеться в повідомленні гурту на офіційній сторінці в Instagram.

Учасники “Антитіл” висловили впевненість, що влітку 2024 року ми всі зможемо зібратися у звільненій від російських окупантів українській Ялті і” прикрасити жовто-блакиттю, сучасною українською музикою усе Південне узбережжя Криму”.

Нагадаємо, що днями з учасниками гурту “Антитіла” стався жахливий інцидент. Вертаючись з гастролей у Парижі, автобус музикантів ледь не потрапив у ДТП. А все через те, що невідомі викрутили гайки на колесі турового авто гурту.