Горбунов ! “Що з вами, успокойтесь люди, тих 33 млн – це зовсім невеликі кошти, – Юрій про фінансування сkандального серіалу “Iнrулець”

ДУМКИ

Горбунов наголосив, що Україні зараз немає чим відповісти на російську пропаганду.

Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” виділяє 33 млн гривень на серіал з робочою назвою “Інгулець” компанії “Прототип продакшн” ведучого “1+1” Юрія Горбунова.

Про це розповів Юрій Горбунов.

Він наголосив, що серіал матиме 24 серії, і це “зовсім невеликі кошти”.

Його компанія є однією з 53 компаній переможців конкурсу, який оголосила “Мультимедійна платформа іномовлення України”, і на який подались “близько 123 компаній”.

Горбунов зазначив, що РФ виділяє мільярди доларів на пропаганду “руського міра”, а українці дивляться “Інтернів” із Охлобистіним, бо не мають достойної української альтернативи.

Як вказано в описі серіалу, він має бути зроблений у жанрі драмеді.

“Два талановитих айтишніка Максим та Данило втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт «Інгулець», де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці <<Батя». Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі”, – написано в протоколі на сайті Прозорро.

Водночас, як повідомляє “Детектор Медіа”, “Мультимедійна платформа іномовлення України” профінансує 53 проєкти, як-от художні телесеріали та документальні проєкти, від 32 вітчизняних продакшенів. Станом на 19 липня укладено 17 договорів на загальну суму понад 150 млн гривень.