Генерал Марченкo “nідіpвав” мережу заявивաи – тепер я тօчно мoжу сказати, що прийաов час коли потрібно повертати Луганськ, Дօнецьк, Xeрсօн і Kрим, – генерал 3СУ відкинув будь-які поступки Рօсії

ДУМКИ

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко в інтерв’ю Радіо Свобода запевнив, що за жодних обставин не можна домовитися про відведення військ, навіть до позиції 24 лютого. Інакше Росія не відмовиться від військової окупації всієї України в майбутньому.

Будь-яка територіальна поступка на користь Росії гарантувала б повторні напади на Україну з боку держави-агресора. Українські військові категорично відмовилися від реалізації такої програми.

Територіальні поступки на користь Росії створять гірше

За словами генерал-майора Марченка, українські збройні сили повинні вийти з усіх наших територій, включно з окупованими Росією до повномасштабного вторгнення, в межах міжнародно визнаних кордонів.

Старший військовий офіцер сказав, що його запитували про подібне «політичне вирішення проблеми», коли йшлося про передачу частини української території для припинення бойових дій.

Ні, я кажу категорично – ні (територіальним поступкам Росії – ред. 24 канал). Нам треба забирати всю землю, нам треба забирати Луганськ, Донецьк, Херсон і Крим. Тому що далі буде гірше. Якщо хтось думає, що зараз на цьому все зупиниться, ми видихнемо й усе буде гаразд – ні, це буде не так,
– наголосив Марченко.

Генерал-майор додав, що у випадку подібних домовленостей ми просто відпустимо ворога додому, він “залиже рани”, зробить відповідні висновки, підкоригує свою бойову тактику й з новими силами знову нападе на Україну. “І тоді вже незрозуміло, чи зможемо ми це витримати всією країною”, – підсумував Дмитро Марченко.– наголосив тоді президент.