“Евакуація буде. Санта”: аеророзвідник зустрівся з сім’єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео…

ДУМКИ

Аеророзвідник Держприкордонслужби із позивним “Санта” зустрівся з сім’єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Перед порятунком він дроном передав їм їжу, воду та підбадьорюючі записки.

Зворушливе відео зустрічі опублікувало Міністерство внутрішніх справ. Прикордонник до підриву 0kупантами дамби Каховської ГЕС здійснював аеророзвідку та доставляв “подарунки” р0сійським 0kупантам.

Але, коли на затопленій території, яка ще й перебувала під контролем ворога, аеророзвідники помітили цивільних у пастці, пріоритети змінилися. Розвідувальний дрон “Санти”, так само, як і інших колег з Сил оборони України, ніс людям воду, їжу, повідомлення.

“Евакуація буде. “Санта”, – саме таку записку доставив з водою прикордонник родині, яку вода загнала на горище. Згодом його дрон допомагав у супроводі евакуаційної команди. Наразі родина перебуває в безпечному місці.

“Особливо радий, що вдалося врятувати життя дітям. Все буде Україна!”, – зазначив аеророзвідник.

На зворушливих кадрах видно, як хлопчик підійшов до українського захисника та почав йому дякувати за порятунок.

"Евакуація буде. Санта": аеророзвідник зустрівся з сім'єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео
"Евакуація буде. Санта": аеророзвідник зустрівся з сім'єю з Олешок, яку допоміг врятувати. Зворушливе відео

Варто зазначити, після підриву р0сійськими 0kупантами Каховської ГЕС вода третю добу заливає правий та лівий береги Херсонщини. Тяжка ситуація на лівому березі, там затоплено значно більше населених пунктів. Водночас російські військові не допомагають людям. Місто Олешки практично все пішло під воду. Мешканці ночують на дахах і благають про допомогу.