“Дикuй рuзuк. Шaлeна хоробрість”, – Невзоров про поїздку Зеленського до Бахмута

Без категорії

Президент України Володимир Зеленський відвідав “найгарячу” ділянку фронту – місто Бахмут Донецької області.

20 грудня український лідер Володимир Зеленський відвідав Бахмут, де котрий місяць ведуться “пекельні” бої. Цим вчинком він виставив у вкрай невигідному світлі російського диктатора Володимира Путіна.

Про це у своєму блозі в Telegram пише відомий журналіст, публіцист Олександр Невзоров.

Поїздка Зеленського до Бахмута, за його словами, стала “знущанням” над Путіним, який не відрізняється хоробрістю. Подібний візит на передову Путіна, який не вилазить зі свого бункера, навіть уявити неможливо.

” Дикий ризик. Божевільна хоробрість – і найточніше розуміння того, які саме вчинки дозволяють називатися справжнім главою держави. На тлі Зеленського Путін сьогодні зіщулився до клопиних розмірів “, – написав Невзоров.

Журналіст також нагадав про те, що Путін у закордонних поїздках використовує замість вбиральні особливу валізу, в якій возять його екскременти.

” За підсумками поїздки Зеленського до Бахмуту Кремль прийняв рішення втричі збільшити міцність і обсяг секретної “валізи Путіна”. Стара валізка луснула сьогодні вранці… Хороша ляпас по ботоксній харі режиму. Дзвінка. Вагіста “, – констатував Невзоров.

Зазначимо, що Зеленський, незважаючи на загрозу життю, дуже активно відвідує передову. Так, Зеленський відвідав міста Ізюм та Херсон уже через пару днів після їхнього звільнення українською армією.