Дuвовuжнuй пopятунок…Хлібина врятувала вoїнa під Бахмутом: вopожа kуля пpoдipявила машину, рюкзак і застрягла у хлібі (фото)

ДУМКИ

Дивовижний порятунок стався під Бахмутом на Донеччині.

Під Бахмутом хлібина врятувала життя воїну,пише тсн

Ворожа куля продірявила машину, рюкзак і застрягла у хлібі.

Про це написав журналіст Богдан Кутєпов та оприлюднив фото.

“Хліб лежить серед купи закривавленого одягу, спорядження та 3брої. Таких куп у лісосмугах під Бахмутом зараз дуже багато. Це одна з них. Медики, рятуючи життя бійця, зрізають з нього одяг та спорядження, щоб мати доступ до ран, а іноді — аби пересвідчитися, що не проґавили на тілі маленької дірочки від уламка, через яку по дорозі до стабпункту боєць може непомітно стікати кров’ю. Це лише точка перегрузки. Відправивши “трьохсотих” далі по етапу, їхні автомати й гранати розряджають, підписують де чиє і потім слідом за еваками передають в частини, до яких належать поранені. А одяг — так і лежить купою, поки його не вивезуть десь подалі”, – пише журналіст.

Нагадаємо, ситуація у Бахмуті Донецької області залишається дуже важкою. Збройним силам України вдається просуватися у місті. Втім, 0купанти підтягують десантно-штурмові загони.

ЗСУ завдали удару по розташуванню р0сійських загарбників неподалік від Бахмута. Внаслідок прильоту було ліквідовано приблизно 20 загарбників, серед яких був командир та начальник штабу бригади і один з заступників командувача 2 АК.