Друзі, радісна звістка до св Миколая: pосія повністю провалила штурм Бахмута – десятки загuблuх військових рф просто розкuдані по полю. Відео

Без категорії

Спроби захопити Бахмут зазнають важких втрат для російської армії, обсяг яких можна оцінити на відео від бійця ЗСУ.

Підрозділи російської армії зазнають тяжких втрат під Бахмутом, намагаючись захопити місто. При цьому інтенсивність бойових дій на зазначеній ділянці фронту є максимальною, а штурмові дії окупантів не припиняються вдень і вночі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив боєць 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ “Холодний Яр” з ніком “Твій друг Стус”.

“Бої не вщухають ні вдень, ні вночі. Росіян багато, закінчуватись вони не планують. Постійно підходять нові групи, тому темп і напруга на ділянці не спадає вже довгий час. Цікавить тільки, що вони думають, коли їм показують пальцем на посадку і кажуть її штурмувати? зазначив він.

Боєць опублікував відео, на якому десятки загиблих російських військових валяються у посадках, проваливши штурм.

“Я ніколи не зрозумію цих маневрів. Типи, у вас годину тому в посадку зайшло 12 людей, повернулося 4. Вас взагалі нічого не бентежить? Може, хоЧ спитай своїх співкамерників, як воно? Чисто так для себе перед смертю”, – додав боєць..

Бої не вщухають ні вдень, ні вночі.

русні багато, закінчуватись вона не планує. постійно підходять нові групи, тому темп і напруга на ділянці, що не спадає вже довгу годину. цікавити тільки, про що вони думають, коли їм показують пальцем на посадку та кажуть її штурмувати?

Відео за ОСЬ ЦИМ посиланням