“Дрон для татової роти”: 11-річна донька загuблого бійця зорганізувала збір на безпілотник

Без категорії

Суму, якої не вистачало, доклав благодійний фонд.

Одинадцятирічна Даринка зі Львова, яка втратила батька-десантника на війні,  разом із друзями-однокласниками організувала збір коштів для його побратимів. Усю суму на дрон зібрати не вдалося, але решту – додав  благодійний фонд, йдеться в ТСН

Дарина Терешко принесла безпілотник у військову частину, де служив її тато – 42-річний десантник Іван Терешко. Він був командиром 5 роти 80 десантно-штурмової бригади. Загинув у травні, неподалік Попасної. “Та територія зайнята противником, евакуація загиблих не проводилася. Тіло не вдалося доставити. Те що загинув, підтвердив його побратим”, – розповідають у частині. 

Аби пришвидшити перемогу і допомогти побратимам тата, 11-річна Даринка зі шкільними друзями організувала збір грошей на дрон і люди відгукнулися “Ми думали, що нам взагалі ніхто не буде відповідати і взагалі не будуть довіряти, ми ще неповнолітні діти. Є люди зі щирим серцем, які нам допомогли”, – кажуть діти. 

Всі гроші школярі не назбирали, здійснити їхню мрію допоміг благодійний фонд. На безпілотнику напис – «дрон для 5-ої татової роти». “Ми передамо і будемо сподіватися, що цей дрон допоможе цю навалу відплатити за батька і зробити нашу державу вільною і незалежною”, – кажуть військові.

11-РІЧНА ДІВЧИНКА ЗОРГАНІЗУВАЛА ЗБІР, ЩОБ ДОПОМОГТИ ВІЙСЬКОВИМ