Досить ейфopії! Залужний влетів: годі сміятися. Генерал зізнався: воpor сильний як ніколи – знати всім!

ДУМКИ

Повномасштабна війна з Російською Федерацією триває вже 507 днів. І є лише один спосіб, як Сили оборони України можуть остаточно перемогти Кремль і військо бункерного диктатора Путіна.

Про це розповів головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. За його словами, військові досі вимагають суворої дисципліни. Він може бути вимогливим, однак “не знущається з людей, не пригнічує їх та не принижує”.

Відхід від радянської спадщини українських військових ще далекий від повного завершення. За словами Валерія Залужного, ще багато кабінетів мають бути змінені. І ще більше змін прийде з новим поколінням – із солдатами, яких головнокомандувач Збройних Сил України з гордістю описує як начитаних та таких, що знають англійську мову.

“Шкода, що ми їх втрачаємо”, – зазначив Залізний Генерал.

Після боротьби з внутрішнім радянським ідеологічним ворогом Валерій Залужний зіткнувся із зовнішнім, який вихваляє ту саму спадщину, яку головнокомандувач хотів викорінити. Однак він досі поважає доктрину свого супротивника.

Окрім цього, головнокомандувач Збройних Сил України читає все, що коли-небудь писав російський воєначальник і глава генштабу Російської Федерації генерал Валєрій Герасимов. Він називає ці публікації “дуже цікавими” і нарікає на те, що Герасимов останнім часом нічого не публікував.

“Це ворог – ворог, який дуже розумний. Розумний і тому підступний. Він досі є сильним. Тому його треба поважати як такого і шукати способи його вбити. Тому що це єдиний спосіб перемогти”,– підкреслив Валерій Залужний.