Долітався! Над Бахмутом ЗСУ збuлu Сy-24 Пригожина, який викликав Зеленського на “дyель”

Без категорії

Українські військові збили в небі над Бахмутом штурмовик Су-24, яким користувався Пригожин. Саме з цього бомбардувальника він викликав Володимира Зеленського на “повітряну дуель”.

Пресслужба Пригожина підтвердила, що дійсно сьогодні збили Су-24. Але там стверджували, що екіпаж начебто вижив, про це пише 24 Канал.

Підбили бомбардувальник Пригожина

За даними пропагандистів, бомбардувальник підбили системою ППО. Зазначають, що це сталося 13 лютого.

Перші повідомлення про збиття бомбардувальника з’явились у мережі близько 19 години. Зазначимо, що офіційних підтверджень від бійців ЗСУ, між тим, не надходило.

Цікаво, що ЗСУ підбили той Су-24, на якому Пригожин літав на бойові вильоти бомбити українські міста.

До слова. Вартість одного Су-24 оцінюють близько 5 мільйонів доларів.

Пригожин запропонував зустріч Зеленському “у небі”

6 лютого Пригожин записав відео з бомбардувальника, де розповідає, як “бомбив Бахмут”. Каже, мовляв, тільки що приземлився. Далі кухар Путіна звернувся до Президента України Володимира Зеленського.

Він запропонував главі держави повітряну дуель. Пригожин заявив, що у разі програшу, віддасть “Артемівськ” (так росіяни чомусь називають Бахмут).

Генпрокурор Андрій Костін повідомив, що Україна оголосила підозру Пригожину. Керівник ПВК “Вагнера” безпосередньо відповідальний за тисячі воєнних злочинів. Також аналітики ISW зазначали, що Пригожин біситься, бо його повільно прибирають від впливу та участі у війні.

До нашої перемоги залишилось зовсім небагато! Першими розкажемо про успіхи на фронт