“До Бахмуmу його, хай там себе nоказує”: Хочу щоб не тільки громада , а усі люди прочuтали про цю гuдoоmу, яка образuла вooїна та його маmір

ДУМКИ

10.02.23р у громаді с.Гранів відбувся неприємний конфлікт. Хочу щоб не тільки громада , а усі люди прочитали про цю гидоту, яка образила воїна та його матір.

До мами Парно Ніни приїхав син з фронту на сутки, рано випроважала сина на зупинці, під’їхала машина вийшли два чоловіки і стали крутити руки воїнові та обзивати матір, приїхав рейсовий автобус, а мати благала відпустити, тому ,що синові потрібно повернутися вчасно, а він погрожував прострелити ноги , якщо не закриє рота і хто ви думаєте це був, це працівник військомату та наш односельчанин Кравець Віктор Григорович(янчик).

Ніна Парно написала заяву до поліції, яку її заставили забрати, а у військоматі сказали, щоб ішла геть звідси, тому , що ми в обіду своїх не даємо, а це по якому? Якщо жінка вдова та немає підтримки, то об неї можна ноги витирати, стоп !!! Які батьки його виховали? Люди це що робиться? Воїни голови кладуть за наш спокій та за спокій тих хто руки викручує, а ми не можемо захистити матір воїна, ганьба. Звертаюсь до Віктора, хто тобі дав право ображати матір воїна, хто ти такий? Запам’ятай , що материнські сльози даром на землю не падають, немає тобі прощення.

Про це пишн Світлана Загутина на своїй сторінці у фезбук

Ніна Парно пиши заяву знову до поліції, а матері воїнів я надіюсь підтримають тебе і громада також. Пора поставити на місце. ” всемогущих “додали фото” героя”