Депyтата та вoєнкома який став долаpовим мільйонеpом під час війнu, відпpавили на фpoнт – Одеський обласний ТЦК

Без категорії

Воєнкома Смирнова з міста Южне, якого підозрюють у хабарництві у великих розмірах (став доларовим мільйонером під час війни), відправили на фронт – Одеський обласний ТЦК

“Стосовно оприлюдненої інформації ініційовано перевірку правоохоронними органами за компетенцією. Державним бюро розслідування порушено кримінальне провадження” – йдеться в повідомленні.

Пряма мова:

Днями в соціальних мережах поширили інформацію, що «депутат та воєнком з міста Южне – Смирнов – став доларовим мільйонером під час війни, ще й «пригрів» у ТЦК двох своїх соратників».

Командування однозначно засуджує будь-які способи незаконного збагачення, зловживання посадовими повноваженнями та не дозволить прикривати подібні оборудки військовою службою.

Реагуючи на суспільний резонанс і в рамках загальних заходів із вирівнювання бойового навантаження на особовий склад, всіх трьох вищезгаданих військовослужбовців роти охорони територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Южний переведено для подальшої служби в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі.

Стосовно оприлюдненої інформації ініційовано перевірку правоохоронними органами за компетенцією.

Державним бюро розслідування порушено кримінальне провадження.

Джерело