“Дехто з людей віддавав останнє для хлопців”: Заробuв на гуманіmарній доnомозі 2,5 млн грн: судuтuмуть волонmера

Без категорії

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України повідомив, що викрили волонтера благодійного фонду під час спроби продажу партії гуманітарної допомоги.

Як встановили правоохоронці, член благодійного фонду налагодив отримання гуманітарної допомоги з-за кордону, яка мала передаватися ЗСУ та потерпілим від збройної агресії рф, зокрема постачалися засоби індивідуальної гігієни, пише Судово юридична газета в Україні.

«Ринкова вартість отриманої допомоги становить майже 2,5 млн грн.

У січні чоловіка було викрито на спробі продажу гуманітарної допомоги. Тоді вилучили майже 60 тисяч шматків мила гуманітарної допомоги та 17000 доларів США.

Наразі досудове розслідування у справі завершено. Обвинувальний акт за погодженням з Ужгородською окружною прокуратурою стосовно волонтера благодійного фонду скеровано до суду. Йому інкримінують незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги (ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу України)», — сказано у повідомленні.

За такі дії обвинуваченому загрожує покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.