Де в Луцьку вигідний обмін валют?

ВІЙНА

Обмін валют є затребуваною операцією для українців. Особливо, в умовах війни та складної економічної ситуації, коли гривня знецінюється, більшість мешканців України намагаються зберігати свої заощадження в іноземеній валюті, аби не втратити в грошах. Якщо обміняти потрібно велику суму, то до вибору місця обміну варто підійти серйозно. Зазвичай люди продають або купують валюту в банках, пунктах обміну https://obmin.lutsk.ua/gbp-uah або на чорному ринку. Серед них найбільш популярними є обмінні пункти, яким надають перевагу більш ніж банківським установам.

При обміні валют у банку є свої нюанси. У випадку великих сум потрібно пред’являти документи, що підтверджують особистість, а також довідки про доходи. Така система може зайняти час і обміняти гроші стає не так просто. Також курс в банку зазвичай менш вигідний, аніж в обмінниках. В пунктах обміну процедура купівлі чи продажу займає менше часу. Для цього не потрібно документів та довідок. Зазвичай курс значно вигідніший, а також широкий асортимент іноземних валют. Також, на відміну від банків, обмінники працюють без вихідних. Тому гроші тут можна обміняти будь-коли. Це дуже зручно, особливо, якщо обмін терміновий.

Обмінювати валюту часто доводиться у зв’язку з відрядженнями за кордон, подорожами або великими покупками: нерухомості або автомобіля. У Луцьку обміняти валюту можна у філіалі КІТ Груп https://obmin.lutsk.ua/pln-uah, що вже багато років обслуговує українців. Обмінний пункт знаходиться на проспекті Волі 21. Продати чи купити валюту тут можна кожен день без вихідних з 9 ранку до 18 години вечора. Окрім Луцька філіали компанії знаходяться в Києві, Львові, Одесі, Черкасах, Кропивницькому, Харкові, Тернополі, Вінниці, Ужгороді, Сумах, Кременчуку, Кривому Розі, Хмельницькому, Чернігові та багатьох інших великих містах.

Серед особливостей та переваг компанії КІТ Груп:

  • Велика кількість філіалів в більше як 20-ти містах України;
  • вигідний курс валют та швидкість проведення операцій;
  • опція резерву суми з фіксованим курсом, а також послуги інкасатора;
  • наявність власного сайту та системи розсилки інформації про зміну курсу;
  • широкий асортимент іноземної валюти https://obmin.lutsk.ua/, де представлені американські та канадські долари, євро, злоті, франки, крони, фунти стерлінга та інші;
  • можливість обміну застарілих або пошкоджених банкнот в будь-якому філіалі компанії;
  • легальність роботи та наявність необхідної техніки для високоякісного обслуговування клієнтів: техніка для підрахунку та визначення справжності купюр.