Данілов, щойно на всю Україну: “Якщо люди згідні, то ми готові обміняти всіх московських попів на наших nолонених українців”

ДУМКИ

Шпигунів з представників Російської православної церкви в Україні обміняли на українців, які були у російському полоні

Росія впливала на Україну не тільки через релігійні організації, а й через свою агентурну мережу. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, пише «Газета по-українськи».

«У цій інституції було дуже багато представників так званої розвідувальної спільноти Російської Федерації. Частину з них ми вже поміняли на наших бранців. Це факти, які українська спільнота має знати», – сказав Данілов.

Служба безпеки України бореться з ворожою агентурою, контррозвідка займається виявленням осіб, які допомагають РФ, сказав секретар РНБО.

Якщо якийсь піп вирішив, що це його приватна власність, це зовсім не так.

«Що стосується московської церкви, я хочу зробити розподіл на дві частини. У нас до релігії немає жодних претензій. Людина може вірити в Бога, в Аллаха, в кого вважає за потрібне. У нас є претензії до установи, яка не зареєстрована у відповідний до українського законодавства спосіб. Ви хочете ходити молитися? Ідіть і моліться. Але інституції, які не зареєстровані у відповідний спосіб на території України, не можуть тут працювати», – сказав Данілов.

Також секретар РНБО сказав про права власності на об’єкти.

«У вас є своя власність? Можете розпоряджатися своєю власністю. А держава має право розпоряджатися своєю власністю так, як вважає за необхідне. Наприклад, якщо ми говоримо про Києво-Печерську лавру, це – заповідник. Він підпорядкований відповідній державній інституції. Якщо якийсь піп вирішив, що це його приватна власність, це зовсім не так», – заявив.джерело