“Далі підемо на Москву”: Пpuгожuн влаштував “шоy” у штабі міноборони в Ростові і вимагає зустрічі з Шойrу. Відео

СВІТ

Власник ПВК “Вагнер” заявив, що найманці захопили штаб Південного військового округу, а також решту військових об’єктів у Ростові, включно з військовим аеродромом. Він влаштував справжнє шоу у штабі та висунув ультиматум військовому керівництву РФ.

За словами Пригожина, якщо до нього не прибудуть начальник генштабу РФ Валерій Герасимов та міністр оборони Сергій Шойгу, “вагнерівці” продовжать блокувати Ростов, а потім – вирушать на Москву. Відео зі штабу міноборони розповсюджують російські пабліки.

“Ми сюди приїхали. Ми хочемо отримати начальника генштабу та Шойгу. Поки їх не буде, ми знаходимося тут, блокуємо місто Ростов і йдемо на Москву”, – заявив Пригожин на одному з відео, де він розмовляє, зважаючи на все, з представником штабу .

Також Пригожин сказав, що найманці збили вже третій гелікоптер ЗС РФ, тому що він, як і попередні, намагався завдавати ударів по “вагнерівцям”. Олігарх запевнив, що “і наступні зіб’ємо” і звинуватив російських військових у тому, що вони “розвалили автобус з цивільними” і завдають ударів по мирному населенню РФ.

Крім того, Пригожин заявив, що найманці контролюють усі військові об’єкти Ростова. За його словами, це зроблено, щоб військові РФ завдавали ударів по українцях, а не по “вагнерівцях”.

“Ми знаходимося в штабі. 7:30 ранку. Під контролем військові об’єкти Ростова, у тому числі, аеродром. Літаки, які йдуть для бойової роботи – йдуть штатно, проблем ніяких немає. Санітарні борти йдуть, проблем немає. Все, що робиться – це ми взяли під контроль, щоб штурмова авіація не завдавала ударів по нас, а завдавала по  українцях”, – заявив Пригожин.

"Далі підемо на Москву": Пригожин влаштував "шоу" у штабі міноборони в Ростові і вимагає зустрічі з Шойгу. Відео

Також він наголосив, що, мовляв, найманці ніяк не заважають російським військовим воювати проти України.

“Головний штаб управління, головний пункт управління працює у штатному режимі. Проблем ніяких немає. Жоден офіцер не відірваний. Тому коли вам розповідатимуть, що ПВК “Вагнер” завадила роботі і тому на фронті щось посипалося – на фронті посипалося не тому”, – натякнув Пригожин на неспроможність військового командування РФ.

"Далі підемо на Москву": Пригожин влаштував "шоу" у штабі міноборони в Ростові і вимагає зустрічі з Шойгу. Відео

Він також знову розповів про поразки Росії в Україні та величезні втрати російської армії.

“Велика кількість територій втрачена. Солдат убитих – утричі, вчетверо більше, ніж це в документах подається нагору. А те, що подається – у десять разів менше, ніж говорять по телевізору. Санітарні втрати на день становлять у деякі дні до тисячі людей. Це вбиті, безвісти зниклі, поранені і так звані відмовники, які відмовляються не тому, що вони злякалися. А тому що у них виходу немає: боєприпасів немає, управління немає”, – заявив власник ПВК.

Також він додав, що Герасимов нібито втік зі штабу, дізнавшись, що до Ростова зайшла ПВК “Вагнер”.

“Начальник ГШ РФ утік звідси, як тільки дізнався про те, що ми підходимо до будівлі”, – заявив Пригожин.

Напередодні у втечі з Ростова він звинувачував Шойгу.