Чим цікавий для підприємців офшор на Британських Віргінських Островах 

СВІТ

Багато компаній і приватних осіб приваблює сприятливе податкове та регуляторне середовище Британських Віргінських Островів, а також репутація країни з високим рівнем захисту приватності. Однак процес створення офшорної компанії може бути складним, тому багато хто звертається за допомогою до спеціалізованих юридичних фірм. «Азола» – одна з компаній, що надають профільні консультації та супроводжують підприємця впродовж всього процесу.

646333f40d6c4.webp

Підприємців цікавить, як створити офшор на Британських Віргінських Островах, щоб отримати такі переваги:

  • На БВО немає податку на прибуток підприємств, на приріст капіталу, а також на дивіденди та відсотки, що утримуються у джерела виплати.
  • Британські Віргінські Острови відомі своїми суворими законами про конфіденційність, які можуть допомогти захистити ваш бізнес і особисті активи від сторонніх очей.
  • У порівнянні з іншими офшорними юрисдикціями, БВО мають відносно прості й зрозумілі регуляторні вимоги, що полегшує створення і підтримку компанії.

Як створити офшор на БВО

Ось деякі з ключових кроків, пов’язаних зі створенням офшорної компанії на Британських Віргінських Островах:

  1. Виберіть унікальну назву компанії, яка не зареєстрована на БВО.
  2. Підготуйте проєкт статуту. Цей документ описує правила і процедури для вашої компанії та повинен бути поданий до уряду БВО.
  3. Призначте зареєстрованого агента. Всі компанії, зареєстровані на БВО, повинні мати зареєстрованого агента, що базується на місці. Він отримує юридичні повідомлення та іншу важливу кореспонденцію від вашого імені.
  4. Подайте необхідні документи. Сюди входять заява, виписка з реєстру акціонерів та директорів, інформація про них.

Чому варто працювати з «Азола»

Хоча процес створення офшорної компанії на БВО можна здійснити самостійно, співпраця зі спеціалізованою юридичною фірмою, такою як «Азола», має низку переваг:

  • «Азола» має багаторічний досвід допомоги клієнтам у створенні офшорних компаній на БВО і надає кваліфіковані консультації протягом усього процесу.
  • Azola Legal допоможе спростити процес створення офшорної компанії на БВО, допомагаючи вам заощадити час і гроші.
  • Працюючи з «Азола», ви можете бути впевнені, що все відбувається правильно, і що ваша компанія відповідає всім чинним законам і правилам.

Створення офшорної компанії на Британських Віргінських Островах дає багато переваг, але важливо правильно орієнтуватися в процесі. Співпраця з такою спеціалізованою юридичною фірмою, як «Азола», гарантує, що все буде зроблено правильно з першого разу, заощадивши ваші час і гроші у довгостроковій перспективі.