Чудові новuнu! Українські військові зайнялu частuну села Старомайорське на Донеччuні, – Генштаб 3СУ (карта)

ВІЙНА

Збройні сили України під час контрнаступу домоглися чергових успіхів у Донецькій області, але російські окупанти не можуть із цим змиритися. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ 16 липня, передають Патріоти України.

Ідеться про село Старомайорське в Донецькій області, де противник за допомогою наступальних дій спробував повернути втрачені позиції. Зокрема, це стосується Времівського виступу. “У північній частині Старомайорського Донецької області противник здійснив невдалу спробу відновлення втраченого становища”, — йдеться в повідомленні.

У російському Міноборони водночас стверджували, що атаки українських військових у районі Старомайорського були нібито відбиті. Окремо в Генштабі зазначали, що українські військові продовжують вести наступальні операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, де їм вдається закріпитися на досягнутих рубежах і здійснювати заходи контрбатарейної боротьби.

“Авіація сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 1 із яких — по зенітно-ракетному комплексу противника”, — йдеться в повідомленні.

p0сійські 0kупанти зосереджують свої основні сили на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де тривають важкі бої, але ЗСУ тримають оборону — мінімум 20 бойових зіткнень за добу.[mashshare]