Чорна неділя… В Україні оголошено день жалоби: на фронті 3аruнули одразу сім Героїв.Фото

Без категорії

В Ужгороді 14 травня оголошено День жалоби. У боях за Україну загинули одразу семеро воїнів з 68 окремого батальйону Територіальної оборони Закарпаття.

Свій останній бій захисники прийняли 11 травня. Розпорядження про оголошення жалоби напередодні підписав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, повідомили Ужгородській міській раді. B

“В Ужгороді 14 травня, День жалоби. Відповідне розпорядження підписав міський голова Богдан Андріїв”, повідомленні. – йдеться У

Рішення ухвалено через трагічну звістку про загибель сімох військових 68-го окремого батальйону Територіальної оборони

Закарпаття, яка з’явилася 13 травня.

“11 травня, захищаючи Україну, на фронті загинули семеро військовослужбовців 68-го окремого батальйону Територіальної оборони Закарпаття. Ось імена полеглих захисників з Ужгородщини:

Сергій Тягій, Іван Гутай, Богдан Ходанич, Василь Буртин, Валентин Мешко, Едуард Пилипів, Віталій Кусик.

Депутатський корпус та виконавчий апарат Закарпатської обласної ради сумує разом з близькими полеглих та висловлює співчуття рідним Героїв. Пам’ятаймо ціну свободи!” зазначено обласної ради.

У повідомленні Закарпатської Напередодні також стало відомо про скасування концерту з нагоди Дня матері 13 травня через трагічні новини з передової.

За даними “Суспільного”, не всі захисники були жителями Закарпаття. Так, Віталій Пилипів жив на Харківщині, а Віталій Кусик – у Києві, пише видання.