“Чоловік Юлі тільки-но повернувся після nоpанeння”: що відомо про ДТП з Tesla у Коломиї, де зaruнулa волонmеpка

ДУМКИ

51-річний чоловік Юлії перебуває у лікарні в тяжкому стані.

У м. Коломия Івано-Франківської області водійка автомобіля Tesla на смерть збила 38-річну волонтерку Юлію Піотровську-Губиляк, її чоловік-військовий Руслан Губиляк перебуває в тяжкому стані.

Про це пишуть “Факти”. 

Трагедія сталася 24 лютого. Руслан Губиляк був тяжко поранений на фронті. Після лікування він приїхав додому на реабілітацію. Наступного дня пара пішла до магазину на закупи, де чоловіка та жінку збила Tesla, водійка якої під час паркування не впоралася з керуванням.

©

38-річна Юлія загинула на місці трагедії, її чоловік, 51-річний Руслан, отримав тяжкі травми та перебуває у лікарні. 

Юлія Піотровська-Губиляк від перших днів повномасштабної війни Росії проти України була волонтеркою, її чоловік пішов на фронт захищати Україну. Пара виховувала двох дітей – хлопчика та дівчинку. 

© Факти
Фото: Факти

Засновник волонтерського центру “Локомотив” Ігор Костюк, де допомагала Юлія, розповів, що жінка працювала в аптеці і від перших днів приносила медикаменти. Вона опікувалася як військовими, так і переселенцями. Родина Юлії та Руслана була патріотами України та такими ж виховувала своїх дітей.

Фото: Волонтерський центр
Фото: Волонтерський центр “Локомотив”

“Чоловік пішов боронити Україну на фронті. Там, наскільки я знаю, отримав поранення. Довго лікувався й приїхав додому на реабілітацію. Він приїхав за день до трагедії. Того дня вони з Юлею пішли разом за покупками… Ми, як і всі, бачили повідомлення про те, що Tesla збила двох людей і одна з них загинула. Але навіть подумати не могли, що то була наша Юля. Поки не зателефонувала її сестра… Коли приїхала швидка, Юля ще була жива. Її намагалися врятувати, але вона померла дорогою до лікарні. Залишається тільки молитися, щоб чоловік Юлі Руслан вижив. Поки що він у дуже тяжкому стані й лікарі не дають жодних прогнозів”, – розповів Ігор Костюк.

© Факти
Фото: Факти

Троюрідна сестра Юлії Ірина Ярмоленко розповіла, що чоловік волонтерки отримав перелом тазу, його вже прооперували.

Водійка Tesla на момент ДТП була тверезою, їй загрожує до 8 років позбавлення волі.