Був вíдомuм на весь свíт… від важкuх nopанень, отрuманuх на фpoнmí, n0мeр 23-рíчнuй талановuтuй скрuпаль-музuкант íз Одещuнu. Фото

Без категорії

Війна з російським агресором забрала життя 23-річного воїна ЗСУ Богдана Міхалакі з Ізмаїла Одеської області, котрий пішов на фронт добровольцем. Молодий захисник отримав важкі поранення у боях із ворогом, від яких помер у шпиталі.

На малій батьківщині він був відомим скрипалем і наймолодшим спортивним інструктором. Про втрату сповістила Федерація бодібілдингу і фітнесу Бессарабії, де парубок працював до війни (щоб переглянути фото й відео, доскрольте новину до кінця).

“Друзі, дуже сумна новина прийшла до нас з фронту, куди добровільно вирушив воювати за свободу України наш наймолодший спортивний інструктор Богдан Міхалакі!” – йдеться у повідомленні.

Був відомим в Ізмаїлі скрипалем: від важких поранень, отриманих на фронті, помер 23-річний захисник із Одещини. Фото
“Він був дуже світлою, доброю та чесною людиною, яку багато ізмаїльців знали як талановитого скрипаля! Висловлюємо співчуття рідним і близьким! Вшануймо пам’ять героя. На жаль, безжалісна війна забирає найкращих!” – зазначили у ФБФБ.