Був досвідченим воїном: на Запоріжжі 3аruнув захисник з Івано-Франківщини. Фото

Без категорії

Війна з російським агресором забрала життя 35-річного досвідченого воїна ЗСУ Дмитра Амброзяка з Івано-Франківської області. Боєць-сапер 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” загинув на Запоріжжі.

Деякий час захисника вважали зниклим безвісти. Про втрату 26 червня повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Дмитро Васильович Амброзяк народився 1988 року, проживав у селі Забережжя. Він був досвідченим бійцем і не раз вдало виходив із практично безнадійних ситуацій на фронті.

З початку червня боєць-сапер 10-ї ОГШБр вважався зниклим безвісти. Відтоді і його родина, і вся громада сподівалися, що йому вдалося вийти живим зі смертельної битви.

Проте нині надійшло офіційне підтвердження про загибель Дмитра – від численних осколкових та кульових поранень. Його життя обірвалося 8 червня біля села Роботине Пологівського району Запорізької області під час боїв за визволення України від окупантів.

Був досвідченим воїном: на Запоріжжі загинув захисник з Івано-Франківщини. Фото

За словами голови Богородчанської громади, учасники місцевого волонтерського центру “Народна Самооборона” неодноразово зустрічалися з воїном у зоні бойових дій. Вони разом із родичами їздили, щоб упізнати тіло полеглого захисника.

“Трагічні новини отримує наша громада у ці скорботні дні. Незмірною ціною оплачено кожну п’ядь визволеної української землі… Ми мали попередню інформацію, але не мали права її оприлюднювати до офіційного повідомлення від командування військової частини”, – написав Заремба.

Він висловив шану полеглому воїну та співчуття його рідним. Зустріч траурного кортежу з тілом Дмитра Амброзяка запланували о пів на п’яту вечора 27 червня на Алеї героїв у центрі Богородчан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на фронті загинув 23-річний боєць ЗСУ Андрій Бессонов із Івано-Франківщини. Рідні зазначали, що тіло їхнього захисника кілька днів залишалося на полі бою, звідки його не могли забрати через обстріли.